API FOILMAKERS

API Folie jest wiodącym producentem folii do uszlachetniania etykiet. Produkujemy folie metalizowane do laminowania w technologii flexo, offset oraz cyfrowej. Oferujemy kolory srebrne, złote, w odcieniu satynowym, matowym, również kolory oraz popularne folie holograficzne. Wszystkie folie przeznaczone są pod zadruk. Ponadto w naszym portfolio znajdują się metalizowane folie do tłoczenia na gorąco, pigmentowe, holograficzne. Nasze folie dają gwarancję ekologiczności. Unikalny laminat TRANSMET™ jest doskonałym rozwiązaniem dla opakowań, które chcą nadal błyszczeć na półce sklepowej i podążać nowym silnym nurtem ekologii. Oferujemy również profesjonalne wsparcie przy projektach opakowań, etykiet z uwzględnieniem najnowszych trendów w danej kategorii. OZDABIAMY ETYKIETY, USZLACHETNIAMY DRUK. 

AVERY DENNISON

Avery Dennison to globalny lider w segmencie etykiet samoprzylepnych. Technologie i aplikacje Avery Dennison stanowią integralną część większości produktów dostępnych na rynku i w przemyśle. Działając w ponad 50 krajach oraz zatrudniając ponad 26 000 pracowników globalnie, Avery Dennison dostarcza swoim klientom rozwiązania, które pomagają wypromować markę produktu i zredukować koszty jego dekorowania. Jako czołowy dostawca folii na rynku, Avery Dennison opracowała gamę produktów foliowych w oparciu o kleje akrylowe nowej generacji, zaprojektowaną tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom w różnych segmentach rynku.

DIGIPRINT

Digiprint istnieje na rynku polskim od 2000 roku. Dostarcza innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Oferta obejmuje rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań. Firma Digiprint oferuje klientom szerokie i kompleksowe portfolio produktów, najlepszych marek na świecie. Oprócz sprzedaży oprogramowania i maszyn oferujemy naszym klientom instalacje i serwis zaimplementowanych rozwiązań. Obecnie jesteśmy przedstawicielami na rynku polskim takich firm, jak: HP Scitex, HP Indigo - linia przemysłowa i komercyjna, Esko - oprogramowanie i urządzenia dla przygotowalni fleksograficznych, Mark Andy oraz Comco - maszyny do druku fleksograficznego, urządzenia do finishingu Miller Weldmaster i Fotoba, a także maszyny drukujące Seiko i d.gen. Digiprint oferuje także usługi w zakresie szkoleń, doradztwa, instalacji systemów poligraficznych i serwisowania.

EMIPAK

Spółka Emipak powstała w 2001 roku, prawie od początku zajmując się sprzedażą maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu poligraficznego i spożywczego, produkowanych przez znane firmy europejskie. Do tych produktów należą m.in. drukarki fleksograficzne, przewijarko-krajarki, laminatory, naklejarki i myjki płyt drukowych, destylatory do rozpuszczalników organicznych, systemy spalania gazów odlotowych (RTO), systemy kontroli druku, systemy kontroli prowadzenia wstęgi, systemy błyskawicznego pomiaru zawartości wilgoci i gęstości, a także szeroki wachlarz maszyn przeznaczonych dla przemysłu cukierniczego. Posiadamy z naszymi partnerami wieloletnie umowy przedstawicielskie. Wiążemy się z nimi na dobre i na złe, reprezentując ich interesy terenie Polski, a z niektórymi także Litwy, Estonii i Łotwy. Wszystkie produkty oferujemy w cenie producenta, składając ofertę i realizując dostawę w jego imieniu. Staramy się zawsze, aby konsultacje z klientem, prowadzone przez naszych specjalistów, służyły Jego optymalnym wyborom, nigdy nie pozostawiając Go bez wsparcia, na każdym etapie realizacji i eksploatacji maszyn. W przypadku niektórych urządzeń uruchomiliśmy serwis w Polsce, aby zwiększyć skuteczność i szybkość działania. Ten kierunek będziemy rozwijać. Od 2018 roku wprowadzamy na rynek nasz własny, autorski system pomiaru grubości w oparciu o bardzo nowoczesne i skuteczne czujniki laserowe.

ESKO LOGO STRONA

Esko, firma należąca do Danaher, jest globalnym dostawcą zintegrowanych rozwiązań, które digitalizują, automatyzują i łączą procesy wprowadzania towarów konsumpcyjnych na rynek.

Dla właścicieli marek platforma Esko służy do wspólnego tworzenia treści do pakowań, etykiet i materiałów marketingowych i zapewnia zespołom marketingowym, brandingowym, regulacyjnym oraz tworzącym opakowania zwiększanie produktywności, redukcję kosztów, oszczędność czasu w przetwarzaniu treści i konsekwentne dotrzymywanie terminów do projektów marketingowych i opakowaniowych.

Dla producentów opakowań gama rozwiązań Esko do przygotowania do druku, produkcji płyt fleksograficznych i kontroli druku łączy ludzi, procesy i narzędzia

FLEKSOGRAF

Jesteśmy przygotowalnią fleksograficzną od 2001 roku. Zajmujemy się wykonywaniem fleksograficznych form drukowych – matryc fotopolimerowych do druku fleksograficznego. Nasz biznes realizujemy w oparciu o zasady i wartości, których bezwzględnie przestrzegamy. Są to etyka, jakość, integracja, serwis. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom oraz dostosować naszą działalność do procesów technologicznych obowiązujących w przedsiębiorstwie klienta. Jednocześnie nieustannie szkolimy się, wprowadzamy nowe procedury i inwestujemy w najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Patrzymy z dumą na naszych partnerów biznesowych, którzy rozwijają się i współtworzą rynek fleksograficzny w Polsce i poza jej granicami. Dzięki efektywnej współpracy my również rozwijamy się i wprowadzamy pionierskie technologie. W 2019 roku zostaliśmy beta testerem technologii Kodak Flexcel NX Ultra Solution. Dzięki niej wytwarzamy rewelacyjne matryce fotopolimerowe ,wymywane wodą, o nie spotykanych parametrach jakościowych i użytkowych. Mając na uwadze ekologię, stale zmniejszamy wpływ naszych procesów na obciążenie środowiska naturalnego. Dlatego też wybraliśmy kierunek - BE ECO CHOOSE WATER.

FLEXCON

Jesteśmy globalnym producentem materiałów plastikowych do zadruku oraz niedrukowalnych, izolatorów, barier i taśm. Od ponad 50 lat zaopatrujemy rynek medyczny w materiały z aprobatą FDA, materiały do znakowania urządzeń i sprzętu medycznego. Produkujemy materiały wykorzystywane w diagnostyce laboratoryjnej, takie jak np. paski diagnostycznee czy materiały do produkcji elektrod. Zaopatrujemy również rynek farmaceutyczny, elektroniczny, motoryzacyjny i pozostałe rynki przemysłowe. Posiadamy certyfikaty środowiskowe, ISO 9001:2015, FDA oraz UL.

FUJIFILM

Fujifilm Sericol to światowy lider w zakresie produkcji i sprzedaży specjalistycznych farb drukarskich do technologii sitodruku, druku cyfrowego i fleksografii. W ofercie firmy znajdują się również cyfrowe urządzenia drukujące, podłoża do druku wielkoformatowego oraz usługi mieszania farb, napinania sit, a także szeroko pojęte wsparcie techniczne. Ugruntowaną pozycję na rynku Fujifilm Sericol zawdzięcza oferowanym przez siebie produktom najwyższej jakości, a także doskonałej obsłudze klienta i zapewnieniu wsparcia technicznego. Nasze motto „More than ink … solutions” odzwierciedla podejście oparte na wartości dodanej czyli zobowiązaniu do zapewnienia swoim odbiorcom najnowocześniejszych urządzeń drukujących, wsparcia technicznego oraz profesjonalnych szkoleń. W ten sposób przyczyniamy się do zwiększenia efektywności i zyskowności naszych klientów. Działamy na całym świecie, prowadząc sprzedaż bezpośrednią w 18, a pośrednią w 80 krajach. Oddziały produkcyjne oraz ośrodki badawczo-rozwojowe FUJIFILM Sericol znajdują się w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Indiach i Chinach. We wszystkich dużych siedzibach funkcjonują specjalne centra zajmujące się wsparciem technicznym oraz szkoleniami. Dwa główne oddziały firmy znajdują się w Broadstairs, w Kent (Wielka Brytania) oraz w Kansas City, w stanie Kansas (USA). Graphium to maszyna cyfrowa UV dedykowana do produkcji etykiet, opakowań i druków specjalnych. Jest to maszyna modułowa digital/flexo, co znacząco podnosi zakres jej zastosowań. Graphium dystrybuowana jest na polskim rynku przez firmę Fujifilm Sericol Polska. Fujifilm Sericol Polska, dostarcza również najwyższej jakości tusze UV do tej maszyny oraz zapewnia serwis i obsługę techniczną.

GRAFOTRONIC

Grafotronic to szwedzko-polska firma z fabryką w Warszawie oraz filią na rynek włoski w Brescii, na rynki Ameryki Północnej i Południowej w Chicago oraz w Bangkoku dla rynków Azji Południowo-Wschodniej.

W 2016 roku rozpoczęliśmy dostawy nowej generacji modułowych maszyn do finiszingu etykiet. Moduły naszych maszyn są całkowicie niezależne od siebie. Dodatkowe moduły można zainstalować na miejscu u klienta w ciągu zaledwie 8 godzin. Stale opracowujemy nowe moduły do nowych zastosowań i wszystkie one mogą być dodawane do dowolnej maszyny Grafotronic.

Obecnie jesteśmy liderem w branży nie tylko dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, ale także dzięki rozwiniętemu systemowi zdalnej diagnostyki i wsparcia, pozwalającym zredukować do minimum czas przestoju maszyn i zaproponować operatorom rozwiązania mające na celu uzyskanie lepszej wydajności. Wsparcie online Grafotronic rozciąga się od konfiguracji i szkolenia dla operatorów, po pomoc w postaci identyfikowania (a kiedy trzeba i dostarczania) części zamiennych. Podłączenie maszyn umożliwia śledzenie historii każdej maszyny, pomagając nam zdiagnozować każdy potencjalny problem i dostosować maszyny do potrzeb produkcji.

HEIDELBERG

Heidelberg Polska sp. z o.o. reprezentuje w Polsce koncern Heidelberger Druckmaschinen AG. Heidelberg jest dostawcą kompleksowych rozwiązań dla przemysłu poligraficznego. Naszym klientom oferujemy także rozbudowany pakiet usług serwisowych Heidelberg Systemservice 36plus oraz ProgramPartnerski. Oferta: - zintegrowany system zarządzania i kontroli procesu produkcyjnego oraz CMS Heidelberg Prinect, w tym m.in. RIP-y, stacje do elektronicznej impozycji, kalibracji i generowania profili ICC, zarządzanie realizacją zleceń i kosztami, rozwiązania W2P, rastry, archiwizacja - naświetlarki CtP Heidelberg Suprasetter, proofery cyfrowe, wywoływarki Glunz & Jensen - offsetowe maszyny arkuszowe Heidelberg Speedmaster i Printmaster wyposażone w zaawansowane moduły kontroli jakości druku Prinect Axis Control/Image Control/Inpress Control/Inspection Control - złamywarki Heidelberg Stahlfolder, linie do oprawy zeszytowej i klejonej Heidelberg Stitchmaster i Eurobind, składarko-sklejarki Heidelberg Diana i Easygluer, maszyny sztancująco-tłoczące Heidelberg Dymatrix i Varimatrix, systemy krojenia Polar, zbieraczki Theisen & Bonitz, rozwiązania firmy Kama - maszyny wąskowstęgowe Gallus - densytometry i spektrofotometry X-rite, numeratory Leibinger - materiały eksploatacyjne Heidelberg Saphira i inne: płyty offsetowe, farby, obciągi, chemia itd. - maszyny używane.

Mark Andy

Mark Andy to amerykański producent wąskowstęgowych maszyn fleksograficznych oraz przewijarek Rotoflex. Firma istnieje nieprzerwanie od 1946 roku, kiedy to stworzyła swoją pierwszą maszynę do produkcji etykiet. Mark Andy cieszy się doskonałą opinią, jako producent niezawodnych i bardzo oszczędnych urządzeń do produkcji etykiet i opakowań. Niewątpliwym sukcesem firmy jest zupełnie nowa seria maszyn Performance, która zdobyła rynki na całym świecie. Maszyny serii Performance znane są z doskonałej jakości druku, potwierdzonej m.in. certyfikatem HD flexo oraz najszybszym czasem narządu na rynku z minimalnym odpadem. Maszyny Performance to jedne z najlepiej sprzedających się maszyn flekso na świecie, a ich jakość dodatkowo potwierdzona jest licznymi nagrodami branżowymi. W tym roku w Europie na targach Label Expo, zaprezentowana będzie także najnowsza maszyna cyfrowa Mark Andy Digital Series. Od początku 2015 roku Mark Andy posiada własny oddział w Polsce, z działem sprzedaży, demo room-em, pełnym działem serwisowym oraz wsparcia technicznego dla klientów.

PHOSEON

Phoseon Technology jest pionierem w stosowaniu technologii LED w naukach przyrodniczych i utwardzaniu przemysłowym od 2002 roku. Dzięki naszym niestrudzonym innowacjom dostarczamy wysokowydajne, niezawodne i opatentowane rozwiązania oparte na diodach LED. Nasz silny nacisk na współpracę z naszymi klientami zaowocował globalnym przywództwem i obecnością. Phoseon to firma posiadająca certyfikat ISO9001, która wytwarza wielokrotnie nagradzane produkty chronione ponad 300 patentami na całym świecie. Koncentrujemy się w 100% na technologii LED, dzięki czemu gwarantujemy wyjątkową niezawodność, oszczędność i korzyści dla środowiska. Zaufaj firmie, która wynalazła UV LED w roku 2002!

SCORPIO

SCORPIO jest jednym z wiodących dystrybutorów materiałów, maszyn i urządzeń poligraficznych na rynku polskim. Spółka powstała w 1990 roku i z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży może poszczycić się blisko tysiącem instalacji różnorodnych maszyn i urządzeń, kilkoma tysiącami klientów z wielu sektorów poligrafii i przemysłu oraz szeregiem wyróżnień i certyfikatów. Oferta SCORPIO obejmuje setki pozycji asortymentowych dostarczanych przez uznanych producentów z Europy, USA i krajów Dalekiego Wschodu. Produkty skupione są w grupach odpowiadających różnym technologiom produkcyjnym, takich jak offset, fleksografiia i typografia, introligatornia i produkcja opakowań, tampondruk i znakowanie laserowe oraz druk cyfrowy.

SUN CHEMICAL

Sun Chemical to światowy lider w produkcji materiałów. Dostarcza rozwiązania umożliwiające druk najwyższej jakości opakowań i etykiet. W ofercie firmy: farby - offsetowe, fleksograficzne, specjalistyczne – metaliczne i fluorescencyjne, offsetowe i flekso UV, farba biała Sun Lase do zadruku laserem niskiej mocy, do zabezpieczeń – termochromowe, świecące w świetle UV, zmieniające kolor, Valimark, ukryte – reagujące na czytnik IR, lakiery – standardowe i do efektów specjalnych, kleje, Pantone Live, środki pomocnicze.

XEIKON

Xeikon – cyfrowe maszyny drukujące.

Xeikon jako jedyny na świecie oferuje obie technologie druku cyfrowego: suchy toner (elektrofotografia) oraz inkjet UV. Był jednym z pionierów technologii cyfrowej 33 lata temu i oferuje Klientom kompletne wsparcie. Xeikon to cyfrowa dywizja globalnej korporacji Flint Group, która w swoich fabrykach produkuje maszyny, tonery/farby oraz tworzy bardzo rozbudowane oprogramowanie. W Polsce Xeikon ma bezpośrednie przedstawicielstwo i serwis.

Na maszynach Xeikon można produkować m.in.: etykiety samoprzylepne, in-mould, heat transfer, wet glue labels; stojące opakowania foliowe z dnem typu doypack, torebki, saszetki; opakowania z tektury litej, kartoniki, kubki papierowe; tapety i dekoracje ścienne; książki, materiały POS i reklamowe, ulotki, bilety, plomby, dokumenty zabezpieczające itd.

ZellerGmelin

Zeller+Gmelin jest niemieckim producentem m.in. farb, lakierów i klejów poligraficznych. Działa nieprzerwanie od ponad 150 lat. Od lat specjalizuje się w produktach utrwalanych energią i nieustannie doskonali je w zakresie nieskomigracyjności. Jest prywatną firmą z siedzibą w Niemczech i oddziałami w 16 krajach na świecie. Dzięki skupieniu na wysokiej jakości, wieloletniemu doświadczeniu, badaniom i rozwojowi osiągnęliśmy pozycję międzynarodowego lidera  w produkcji farb drukarskich.

Nieustannie się doskonalimy, poszukujemy najlepszych rozwiązań. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami oraz z jednostkami badawczymi i naukowymi, by odpowiadać na pytania, które postawi jutro. Naszą główną kompetencją jest innowacyjność. W siedzibie naszej firmy w Eislingen ok. 20 % zatrudnionych stanowią pracownicy działu R&D – ich zadaniem jest stały rozwój i optymalizacja produktów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Głównym celem Zeller+Gmelin jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, ekonomicznych, bezpiecznych dla naszego zdrowia i przyjaznych dla środowiska naturalnego. Zeller+Gmelin posiada certyfikaty jakości DIN EN ISO 9001:2008, DIN EN ISO 14001:2005 oraz certyfikat Climate Neutral Company.