Yael Barak

Yael Barak, Labels Product Manager, HP Indigo

Yael Barak – Labels Product Manager w HP Indigo – związana z firmą HP Indigo od 20 lat, kieruje wieloma strategicznymi inicjatywami z różnych segmentów rynku. Pracuje z klientami branży etykiet z całego świata, posiada doświadczenie w tym segmencie, dogłębną wiedzę o produktach oraz znajomość segmentu etykiet i społeczności PSP.

Beata Biesiadecka

Beata Biesiadecka, National Sales Manager, Zeller+Gmelin

Od prawie 15 lat związana z branżą poligraficzną. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarządzając sprzedażą dystrybutorów materiałów poligraficznych. Za najwspanialszą zawodową przygodę uważa jednak pracę w drukarni fleksograficznej. Od 2015 r. kieruje działaniami handlowymi i marketingowymi firmy Zeller+Gmelin w Polsce.

Artur Cajler

Artur Cajler, Sales Manager AVT, Esko

Jest związany z branżą poligraficzną od 2006 roku, kiedy to rozpoczął pracę w firmie Agfa i zajmował sie klientami offsetowymi oferując systemy i płyty CtP

oraz klientami wielkoformatowymi oferując drukarki wielkoformatowe inkjet.

W 2015 roku dołączył do zespołu AVT i zajmuje się doradztwem i sprzedażą systemów inspekcyjnych dla klientów fleksograficznych, rotograwiurowych

i offsetowych drukujących na arkuszach metalowych.

Po połączeniu AVT z ESKO w 2020 roku zajmuje się dalej systemami AVT i jest odpowiedzialny za doradztwo i sprzedaż w Polsce i innych krajach centralnej i południowej Europy.

 

Marek Chmielewski

Marek Chemielewski, kierownik sprzedaży system Prinect, Heidelberg Polska

 

Łukasz Chruśliński

Łukasz Chruśliński, Sales Manager, Mark Andy

Łukasz Chruśliński z branżą poligraficzną związany jest od 2006, kiedy to rozpoczął pracę jako sprzedawca rozwiązań do druku cyfrowego w firmie Xteam. W firmie Reprograf, gdzie odpowiedzialny był za sprzedaż rozwiązań firm m.in. EFI, Screen, Presstek czy MGI, spędził blisko 8 lat. Doświadczenie zdobył także w firmie Comarch – u globalnego dostawcy z zakresu IT. W firmie Mark Andy zajmuje stanowisko Sales Manager, gdzie odpowiedzialny jest za sprzedaż w południowej oraz centralnej Europie.

Patryk Dudziński

Patryk Dudziński, Product Manager, Grafotronic

Specjalista w dziedzinie cięcia i konfekcjonowania etykiet z wieloletnim doświadczeniem. Wielokrotny uczestnik międzynarodowych targów branżowych oraz licznych konferencji. Od ponad dwóch lat związany z firmą Grafotronic jako Product Manager i Area Sales Manager

Mariusz Geras

Mariusz Geras, Sales Manager Eastern Europe, Esko

Absolwent AGH - Elektronika.
Doświadczenie zawodowe zdobywałem w:
- Coates Coatings na stanowisku Technical Representative (farby do drukowania metalowych puszek napojowych)
- Xerox na stanowisku Industry Sales Manager (cyfrowe systemy produkcyjne)
- Kodak na stanowisku Sales Manager (offset, Flekso).
Obecnie pracuje w ESKO na stanowisku Sales Manager Estern Europe.

Szymon Ignarski

Szymon Ignarski, Experienced Technical Engineer in Printing/Packaging/Labeling Business, Avery Dennison

Szymon związany jest z branżą poligraficzną od 2005 roku, kiedy rozpoczął studia na kierunku Papiernictwo i Poligrafia na Politechnice Warszawskiej. W trakcie swoich studiów spędził rok na stażu w firmie Quad/Graphics w Stanach Zjednoczonych, gdzie brał udział w projektach usprawniania produktów oraz procesów produkcyjnych. Po ukończeniu studiów podjął pracę na stanowisku Inżyniera Nowych Produktów w firmie Suominen Flexibles (obecnie Amerplast), gdzie zajmował się wsparciem technicznym klientów oraz wprowadzaniem nowych produktów opakowaniowych do oferty firmy. Od 2013 roku pracuje w firmie Avery Dennison w dziale wsparcia technicznego. Do jego obowiązków należy przede wszystkim wsparcie klientów Avery Dennison – m.in. doradztwo techniczne, dobór odpowiednich produktów do danej aplikacji, tworzenie indywidualnych produktów do niestandardowych zastosowań. Często wspiera także drukarnie podczas szkoleń produktowych oraz wizyt u klientów końcowych.

Katarzyna Kozińska

Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzający, API Folie Polska

 

W poligrafii od 25 lat. Zaczynała w branży druku i wydawnictw w 3M Poland na rynku polskim, następnie rozwijała segment folii do reklamy wewnętrznej i zewnętrznej na rynkach Europy Środowej w Avery Dennison. Kolejne etapy to sprzedaż surowców do druku etykiet, farb drukarskich, aż po rozwój firmy API Polska, w której pełni funkcje Dyrektora Zarządzającego całą operacją w Polsce oraz Dyrektora Handlowego odpowiedzialnego za rozwój biznesu wszystkich produktów API Group. Urodzona w Warszawie, ukończyła WSHiP im. R. Łazarskiego z tytułem magistra ekonomii. Mężatka, ma dorosłego syna. Wolny czas, którego brakuje spędza z mężem i dwoma psami.

Michał Kuczkowski

Michał Kuczkowski, Sales Manager Poland, Xeikon

 

Odpowiedzialny za koordynowanie wszystkich działań firmy Xeikon na polskim rynku, oferując rozwiązania do druku etykiet, kubków papierowych, saszetek, dokumentów, opakowań, tapet i dekoracji ściennych.

Cała jego kariera zawodowa jest związana z poligrafią. Wcześniej pracował w grupie produkującej m.in. opakowania z tektury falistej i displaye, a następnie 7,5 roku spędził w największej korporacji na świecie produkującej etykiety samoprzylepne.
Był odpowiedzialny za projekty globalnych producentów oraz lokalnych liderów, współpracując w międzynarodowym środowisku i wykorzystując wszystkie technologie druku konwencjonalnego i cyfrowego.

Paweł Lul

Paweł Lul, HP Indigo Labels and Packaging Business Manager Western CEE, HP Inc. Polska

 

Z branżą etykiet związany od 2001 zarówno Polskich firmach jak i międzynarodowych koncernach. W HP z powodzeniem zajmuje się sprzedażą maszyn HP Indigo i rozwojem rynku etykiet i opakowań w Polsce.

Edwin Piotrowski

Edwin Piotrowski, Sales Manager Narrow Web, Heidelberg Polska

 

ADAM ROBAK

Adam Robak, Regional Sales Manager DACH, CEE, Phoseon Technology Inc.

Wykładowca jest absolwentem:
The University of Manchester
(UK, Master of Enginneering in Mechatronics)
SGH Warszawa
(PL, Master of Science in Management Accounting and Controlling / Rachunkowość Zarządcza i Kontroling)

Doświadczenie:
British Petroleum plc (UK), Axians IT Solutions (DE),
FLEXOR Sp. z o.o. (PL)

Pracuje: PHOSEON Technologies Inc. (USA)

Mateusz Szymański

Mateusz Szymański, specjalista ds. techniczno - handlowych, Dział Technologii Fleksograficznej, Scorpio

 

Technolog w zakresie papiernictwa i poligrafii – absolwent Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej.

Pierwsze doświadczenia zdobywałem w drukarni rotograwiurowej oraz fleksograficznej, zajmowałem się również konstrukcją opakowań z tektury litej i falistej.

Od 2016 roku związany ze sprzedażą oraz wdrażaniem systemów Ctp – obecnie na stanowisku specjalisty ds. techniczno- handlowych w dziale technologii Fleksograficznej w firmie SCORPIO.

Izabela Talmont3

Izabela Talmont, Business Development Manager, Emipak

Mark Walking

Mark Walking, Product Manager, ECP Packaging & Narrow Web Labels, Sun Chemical

Dorota Witthuhn

Dorota Witthuhn, Manager ds. kluczowych klientów w Europie Wschodniej, FLEXcon Europe Ltd.

 

Dorota jest absolwentką Politechniki Gdańskiej, specjalista w dziedzinie budowy maszyn oraz zarzadzania produkcja z zastosowaniem narzędzi Lean, jako inżynier posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami technicznymi. Przez 15 lat związana była z inżynierią produkcyjna w branży farmaceutycznej i chemicznej. Już za kilka miesięcy kończy studia MBA na Wydziale Zarządzania Politechniki Gdańskiej.

Maciej Wojtaszek

Maciej Wojtaszek, Menedżer i właściciel drukarni Aniflex

 

Przedstawiciel Stowarzyszenia Producentów Etykiet Samoprzylepnych, menedżer i właściciel, Aniflex, Tomaszów Mazowiecki Manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, który od wielu lat zarządza własną firmą zajmującą się produkcją etykiet samoprzylepnych. Ekspert w dziedzinie technologii druku cyfrowego i fleksograficznego. Prelegent konferencji i kongresów związanych z branżą opakowań, autor publikacji prasowych na temat etykietowania produktów. Aktywny uczestnik prac związanych z rozwojem technologii druku etykiet samoprzylepnych.